314

Alf mi Ufo mu?

Alf mi Ufo mu?
UFO
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
ALF
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Arkadaşlar UFO ısıtıcı almayı düşünüyordum. Aşağıda ALF ısıtıcının özelliklerini okuyunca fikrim değişti. Siz ne dersiniz?

Yeni tip UFO elektrikli ısıtıcılar 2400 Watt yerine 1800 Watt elektrik çekiyor. Yani 1800 Watt kullanarak 2400 lük enerji veriyor diyorlar. Ama kullanan kişilere sormak lazım bir de.

Alf infrared ısıtıcı modelleri
Kış aylarının yaklaştığı bu günlerde ısınma sıkıntısı yaşıyorsanız Alf infrared ısıtıcıları inceleyebilirsiniz. Alf infrared ısıtıcılar UFO ile aynı çatı altında üretilen, kaliteli ve düşük elektrik sarfiyatı ile çalışan anlık ısıtıcılardır. Isıtmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre bir infrared ısıtıcı tercih ederseniz eğer, Quartz ısıtıcılara oranla %60-%70 civarında bir elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Alf infrared elektrikli ısıtıcılar odanızı ısıtırken havayı kurutmaz, dolayısıyla sağlıklı bir ısınma sağlar. Infrared ısıtıcılar daha çok anlık ısınma sağlasa da küçük odaları ısıtmak için de kullanılabilir. Alf ürünleri işte bu konuda oldukça başarılı. Düşük elektrik sarfiyatının yanı sıra alırken de oldukça hesaplıdır.
Diğer Quartz ısıtıcı ve radyatörlere göre Infrared ısıtıcıların avantajı büyüktür. Quartz ısıtıcılar ve radyatörler odayı ısıtmaya başlamadan önce kendilerini ısıtırlar. Alf infrared ısıtıcılar ise yaklaşık 20 saniye gibi bir sürede odayı ısıtmaya başlarlar.
Alf ürünleri 1200 watt ile 3000 watt arasında değişen modellerle beğeninize sunulmuştur. 2 yıl garantili bu ürünlerin fiyatı ise 100-300 TL arasında değişmektedir. Elektrikli ısıtıcı alırken, ısıtmak istediğiniz odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapmanızı ve sonrasında ısınma sorunu yaşamamanızı temenni ederiz. Keyifli gezintiler dileriz.

 

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?